Konzultácia / vyšetrenie

Prostredníctvom holistického prístupu k medicíne sa dívame na klienta ako na celok,  nie jeden symptóm, ktorý sa má liečiť. Je to jeden z mnohých postupov, ktoré robíme pri našej diagnostike. Zdravie klienta si zaslúži náležitú starostlivosť a pozornosť, ktorú vďaka viac ako 15 ročnej praxi vieme poskytnúť.

Konzultácia dosp. (55 min.) ... 50 €

Konzultácia deti (25 min.) ...... 35 €

Online (25 min.) ..................... 30 €

Vyhotovenie správy ................10 €

Dental Assistant
Massage

Masáž

Ponúkame vám terapeutickú masáž, ktorá využíva viac techník (techniky mäkkých častí, klasickej masáž a opracovanie bolestivých spúšťových bodov) a pomáha tak nielen pri bolestiach stuhnutých svalov chrbta a šije, ale aj pri polestiach krížov, bedier, tŕpnutí nôh či rúk. Veľmi dobré výsledky máme aj pri liečbe bolesti hlavy a migrénach. Zvoliť si môžete aj relaxačnú masáž s esenviálnymi olejmi doTerra.Masáž 55 min. ................. 40 €

Masáž 25 min. ................. 30 €

doTERRA masáž 25 min.  35 €

Individuálne cvičenie

Individuálne cvičenie je cvičenie vytvorené podľa vašich požiadaviek a našich zistení pre každého klienta osobne. Okrem rehabilitačných cvičení pri bolestiach šije či chrbta, sa venujeme aj pred a pooperačnej príprave, cvičeniam po úrazoch, ale aj pri neurologických a cievnych ochoreniach. Radi vám zostavíme plán korekčných a stabilizačných cvičení pri skolióze, zlom držaní tela, pri plochonoží aj halluxe. Pomôžeme vám zvládnuť diastázu, posilniť core. Naučíme vás vhodné strečingové cvičenia, ale môžeme vám aj dať zabrať pri HIIT tréningu.

Cvičenie 55 min..................... 25 €

Cvičenie 25 min..................... 20 €

Cvičenie s masážou 55 min... 40 €

Online cvičenie 55 min. ......... 20 €

Sports Injury
Covid 19

post Covid Program

Post Covid Program je vhodný pre všetkých, ktorí prekonali ochorenie Covid 19 a majú akékoľvek následky po tomto ochorení. Najčastejšie sa stretávame s pocitom úzkosti, dušnosti,  únavy a kašľom. U niektorých ľudí sa vyskytujú aj bolesti svalov a  kĺbov. Cielená rehabilitačná starostlivosť vedie k odstráneniu následkov ochorenia a k rýchlejšiemu návratu do bežného života.

Prvá pomoc POST-COVID ........... 39 €

Online terapia POST-COVID ......... 49 €

Osobná terapia POST-COVID ...... 89 €

OBJEDNAŤ SA

Darčekové poukazy

V ponuke máme darčekové poukazy v rôznych nominálnych hodnotách, ktoré môžete využiť na akúkoľvek u nás ponúkanú službu.Poukazy sú platné 6 mesiacov od dátumu ich vystavenia a po vzájomnej dohode sú prenosné medzi členmi rodiny.

DP v hodnote ..................... 100 €

DP v hodnote ....................... 50 €

DP  masáž ............................ 40 €

DP doTerra (25 min.) ............ 35 €

růžová karta