top of page

NAŠA PONUKA

Konzultácia / vyšetrenie

Prostredníctvom holistického prístupu k medicíne sa dívame na klienta ako na celok,  nie jeden symptóm, ktorý sa má liečiť. Je to jeden z mnohých postupov, ktoré robíme pri našej diagnostike. Zdravie klienta si zaslúži náležitú starostlivosť a pozornosť, ktorú vďaka viac ako 15 ročnej praxi vieme poskytnúť.

Konzultácia - dospelý (55 min.) ......................... 50 €

Konzultácia -  dieťa do 12 r. (25 min.) ................ 35 €

Bilaterálna integrácia - vyšetrenie (55 min.) ...... 50 €

Kontrolná konzutácia - dieťa .............................. 20 €

Online konzultácia (25 min.) ............................... 30 €

Masáž

Ponúkame vám terapeutickú masáž, ktorá využíva viac techník (techniky mäkkých častí, klasickej masáže a opracovanie bolestivých spúšťových bodov) a pomáha tak nielen pri bolestiach stuhnutých svalov chrbta a šije, ale aj pri polestiach krížov, bedier, tŕpnutí nôh či rúk. Veľmi dobré výsledky máme aj pri liečbe bolesti hlavy a migrény.

Masáž 55 min. ................. 40 €

Masáž 25 min. ................. 30 €

doTERRA masáž 40 min.  35 €

Individuálne cvičenie

Individuálne cvičenie je cvičenie vytvorené podľa vašich požiadaviek a našich zistení pre každého klienta osobne. Okrem rehabilitačných cvičení pri bolestiach šije či chrbta, sa venujeme aj pred a pooperačnej príprave, cvičeniam po úrazoch, ale aj pri neurologických a cievnych ochoreniach. Radi vám zostavíme plán korekčných a stabilizačných cvičení pri skolióze, zlom držaní tela, pri plochonoží aj halluxe. Pomôžeme vám zvládnuť diastázu, posilniť centrum tela/core. Naučíme vás vhodné strečingové cvičenia, ale môžeme vám dať zabrať aj pri HIIT tréningu.

Cvičenie 55 min..................... 25 €

Cvičenie 25 min..................... 20 €

Cvičenie s masážou 55 min... 40 €

Online cvičenie 45 min. ......... 20 €

post-Covid Program

Od roku 2021 sme zároveň certifikovanými terapeutmi pre post-covidovú fyzioterapiu. Pomôžeme Vám zotaviť sa po tejto ťažkej chorobe.

Post Covid Program je vhodný pre všetkých, ktorí prekonali ochorenie Covid 19 a majú akékoľvek následky po tomto ochorení. Najčastejšie sa stretávame s pocitom úzkosti, dušnosti,  únavy a kašľom. U niektorých ľudí sa vyskytujú aj bolesti svalov a  kĺbov. Cielená rehabilitačná starostlivosť vedie k odstráneniu následkov ochorenia a k rýchlejšiemu návratu do bežného života.

Post-covid konzultácia ............ 40 €

Post-covid terapia ................... 40 €

Online konz. post-covid........... 20 €

Online terapia post-covid........ 20 €

Darčekové poukazy

V ponuke máme darčekové poukazy v rôznych nominálnych hodnotách, ktoré môžete využiť na akúkoľvek u nás ponúkanú službu.Poukazy sú platné 6 mesiacov od dátumu ich vystavenia a po vzájomnej dohode sú prenosné medzi členmi rodiny.

DP v hodnote ..................... 100 €

DP v hodnote ....................... 50 €

DP  masáž ............................ 40 €

DP doTerra (40 min.) ............ 35 €

Naša ponuka: Services

HOVORIA O NÁS

Naša ponuka: Testimonials

Silne profesionálny prístup, nečakala som také rýchle zlepšenie...ste jednotky😊

Simik T.

bottom of page